House floor for rent in Tasligje

 • 550€
, , Tasligje, , Tasligje

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--T50
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Lëshohet kati i Shtepisë me qera në Tasligje

 

►Kodi:T50

►Lokacioni:Tasligje, Rr.Bedri Bislimi 42° 40′ 21.247″ N 21° 10′ 33.0672″ E

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon.

►Oborr

►Ngrohje me rrymë.

►Kati 2.

►Info shtesë: Kati ka hymjen e vecante, Shtëpia ka oborr dhe e ka hapsirë e pershtatshme me bo grilldhe aktivitete tjera.

Vetëm qeranë dhe internetin e paguan qeragjiu.

►Lëshohet për Ndërkombëtar, kafshët shtëpiake nuk lejohen.

►Çmimi:550€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

F.M

 

House floor for rent in Tasligje

►Code: T50

►Location: Tasligje, St.Bedri Pejani

►Composition:

Living room, Kitchen,2Bedrooms, Bathroom, Balcony, Yard.

►Floor: 2nd floor.

►Electric heating

►Additional information: The floor of the house has a separate entrance, as well as a yard with  suitable space for grilling and other activities.      is given to international residents and pets are not allowed inside of the house.

►Rent only, no other expenses.                                        

►Rent price:550€+deposit

 • Adresa Tasligje

Detaje

Updated on June 1, 2022 at 12:55 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--T50
 • Çmimi: 550€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi