Lëshohet banesa me qera 3+1 në Tophane afër komunes

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Tophane afër komunes

Kodi:T37

►Lokacioni: Tophane, afër komunës.

Renditja:

Sallon me kuzhinë

►3Dhomë gjumi 

►2Banjo

►Ballkon

►Ngrohje me rrymë

►Kati 7, me lift

Siperfaqja:100m² dhe ballkoni është 20m²

►Info shtesë: Preferohen të huaj, dhe periudhë më të gjatë.

Çmimi:400€+depozit.

 

 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on February 3, 2022 at 2:40 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi