Shtëpi në shitje në Pejton te shtëpia e Cimes

 • 2,700,000€
Pristina, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet
Pristina, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 2,700,000€

Pasqyrë e përgjithshme

 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1000

Përshkrimi

Shtëpia i ka 3 kat me 3 hymje te veqanta, siperfaqe prej 1000m², ka vend per parkim per 3 kerre

Leshohet me qera per ndonje ambasade ose te huaj,  per afatgjate dhe qmimi eshte 6000 euro

Shitet per 2,700,000 euro

 

 • Adresa Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on April 30, 2022 at 10:10 am
 • Çmimi: 2,700,000€
 • Madhësia e pronës: 1000 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi