NR:1 Shitet toka në lagjen Qendresa

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet toka në lagjen Qendresa prapa Grand Stores & Bau Marketit

►Adresa: Lagjja qendresa, prapa Grand Store dhe Bau Market

►Kodi:1

►Sip: 8 ari
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/EsrRh4ZFSd72
►Çmimi: 23 mij euro për ari

Kontakt

045 117 118
[email protected]
www.AgjensioniDemiri.com
www.facebook.com/AgjensioniDemiri Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë

Adresa

Detaje

Updated on March 11, 2020 at 10:03 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri