Shitet shtepia me 2 ari ne lagjen e Muhaxherve |Q244

  • 200,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

SHITET SHTEPIA ME 2 ARI NE LAGJE MUHAXHERVE |Q244
 
►Kodi: Q244
 
►Shtepia gjendet afer kulles se muhaxherve
►Pranon edhe kompenzim banes ne lagjen muhaxherve
►Dokumentacion i rregullt me Flete Poseduese
 
►Çmimi: 200 000 € me pages cash
Kompenzim sipas marreveshjes
 
Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 45 117 118 Viber & Whatsapp
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Adresa

Detaje

Updated on December 1, 2022 at 3:58 pm
  • Çmimi: 200,000€

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri