Shitet lokali te rrethi, mbrapa bankes TEB

 • 2,200€
 • 2,200€
Rrethi, Fushë Kosovë, Bedri Pejani, Bedri Pejani
Shitet Super ofertë
Rrethi, Fushë Kosovë, Bedri Pejani, Bedri Pejani
 • 2,200€
 • 2,200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk213
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 143.6

Përshkrimi

Shitet super lokal te rrethi, mbrapa bankes TEB

Kodi:Fk213

Lokacioni:https://goo.gl/maps/T5qwyox9FyV5bhn76

 

✅Sip. 143.6 m2

✅ Dyqani është i ri dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste

🔸 Gjindet në lokacion të përshtatshëm afër rrethit në Fushë Kosovë.

🔹 Çmimi: 2200 € m2

 

 

Kontakt:

📲 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Bedri Pejani
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Rrethi
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:37 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk213
 • Çmimi: 2,200€
 • Madhësia e pronës: 143.6 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet lokali te rrethi, mbrapa bankes TEB

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D