Shitet banesa përballë Shtëpis të Shëndetit (FK109)

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa përballë Shtëpis të Shëndetit (FK109)

►Kodi: FK109

►Renditje : Sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo + wc , ballkon , koridor , nxemje me kallda , kati 4 me lift .

►Lokacioni : Banesa gjendet përballë Shtëpis së Shëndetit afer Komunes

►Siperfaqe:  115 m²

►Çmimi:  520€ m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Adresa

Detaje

Updated on February 23, 2021 at 10:34 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri