Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

►Kodi : D45

►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor, shpaijz, kati 1 , po ashtu posedon edhe podrumin, banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje per banim.

►Siperfaqja: 64m2

►Qmimi : 90 000 euro

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Adresa

Detaje

Updated on July 11, 2019 at 8:57 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri