Shitet banesa me Flete Poseduese (B96)

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa me Flete Poseduese (b96)

►Kodi: B96

►Renditja ;

►Qendrim ditor

►Kuzhine

►2 Dhome gjumi

►Banjo  , koridor.

►Banesa eshte tersisht e renovuar , kati perdhese

►Lokacioni : Bregu Diellit perball Royall Mall , ndertim i vjeter

►Siperfaqe: 74 m² me flete Poseduese

►Çmimi: 89 000 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Adresa

Detaje

Updated on February 16, 2021 at 10:05 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri