Shitet banesa 2+1 te Apollonia 2, (Kopshti Eda)

 • 58,000€
 • 58,000€
Dardania, Apollonia 2, Fushë Kosovë, Rr.Dardania, Apollonia 2 Fushe Kosove, , Rr.Dardania, Apollonia 2 Fushe Kosove
Shitet Super ofertë
Dardania, Apollonia 2, Fushë Kosovë, Rr.Dardania, Apollonia 2 Fushe Kosove, , Rr.Dardania, Apollonia 2 Fushe Kosove
 • 58,000€
 • 58,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk166
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1  te Apollonia 2, (Kopshti Eda)

 

Kodi:Fk166

Lokacioni:Apollonia 2

 

Renditja

 

✅ Sip. 75 m2 neto, 90 m2 bruto

✅ Sallon me kuzhine,  | 2 dhoma gjumi, | Banjo, | Ballkon

✅ Kati i 2, me lift

✅ Parking dhe kend per femije.

✅ Me flete poseduese, perkthehet te Noteri

🔹 Çmimi: 58,000 € (nuk diskutohet)

 

 

A.D

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Rr.Dardania, Apollonia 2 Fushe Kosove
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania, Apollonia 2
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on April 18, 2022 at 3:44 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk166
 • Çmimi: 58,000€
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D