Shitet banesa 2+1 Rruga Xhemajl Mustafa

 • 50,000€
 • 50,000€
Dardania, Fushë Kosovë, Xhemajl Mustafa, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , Xhemajl Mustafa, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
Shitet Super ofertë
Dardania, Fushë Kosovë, Xhemajl Mustafa, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , Xhemajl Mustafa, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • 50,000€
 • 50,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ-- Fk211
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 Rruga Xhemajl Mustafa

 

Kodi:FK211

Lokacioni: https://goo.gl/maps/pDLumEFSbxyFmZMZ6

 

Renditja:

✅ Sip.84 m2

✅ Sallon me kuzhine, | 2 dhoma gjumi, | Banjo, | Ballkon, | Depo

✅  Kati i 8, me lift

🌇 Pamje nga lindja

✅ Me flete psoeduese 

🔹 Çmimi:45,000 € pa mobilje ndersa 50,000 € me mobilje

🔸 Banesa po ashtu ka dy oxhak per nxemje me pelet apo ndonje opcion tjeter.

ℹ Shitet me mobilje dhe pa mobilje sipas marrveshjes dhe vetem kesh.

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Xhemajl Mustafa, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 120000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on May 16, 2022 at 3:02 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ-- Fk211
 • Çmimi: 50,000€
 • Madhësia e pronës: 84 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D