Shitet banesa 2+1 në Rrugen C

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Rrugen C

 

►M85

►Lokacioni:Rruga C, kompleksi EuroAbi 

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon

►Kati 8

►Siperfaqja:84m² 

►Info shtesë:  banesa është në ndërtim e sipër dhe lëshohet për banim qershorin e vitit tjetër. 

►Çmimi:820€/m² 

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 21, 2021 at 2:50 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi