Shitet banesa 1+1  te Apollonia 1, Fushë Kosovë

 • 38,000€
 • 38,000€
Apollonia 1, Fushë Kosovë, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove, , Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
Shitet Super ofertë
Apollonia 1, Fushë Kosovë, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove, , Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
 • 38,000€
 • 38,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk200
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1  te Apollonia 1, Fushë Kosovë

 

Kodi: Fk200

Lokacioni:https://goo.gl/maps/W5xfA1wmmAUEGL899

 

Renditja

 

✅ Sip. 50 m2

✅ Sallon me kuzhine, | 1 dhome gjumi, | Banjo, | 2 Ballkone

✅ Kati i 4, pa lift

✅ Me fletë posduesue, përkthehet menjëherë te Noteri.

 ℹ Banesa super e mobiluar, dhe shitet me mobilje.  Apartamenti ka parkun dhe kopshtin e tij, eshte shume i pershtatshem per familje me femije. 

🔹 Çmimi: 38,000 € i diskutueshëm.

 

A.D

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Apollonia 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on April 16, 2022 at 1:06 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk200
 • Çmimi: 38,000€
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D