Shiten banesat 2+1 te furra Zagrebi

 • 0
Dardania, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
Shitet Super ofertë
Dardania, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk218
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88.63

Përshkrimi

Shiten banesat 2+1 te furra Zagrebi

 

Kodi: FK218

Lokacioni:

 

Renditja:

✅ Sip. 88.63 m²

✅ Sallon me kuzhinë, | 2 Dhoma gjumi, | Banjo, | Ballkon, | Shpajz dhe garazhë

✅ Kati i 7, të me lift.

✅ Me fletë poseduese

🎏 Rruga Pajazit Islami

🔹 Për informata shtesë na kontaktoni ⤵

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 

 

 • Adresa Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • Zip/Postal Code 120000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on May 31, 2022 at 2:53 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk218
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 88.63 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet banesa 2+1 në qendër të Fushë Kosovës, rruga Dardania afër Aztech.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D