Shiten 2 Banesa në FushëKosovë.

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shiten 2 Banesa në fushëkosovë, banesat janë ndërtim i ri.

Kodi:Fk101

 

Banesat gjinden me lokacion tek Komuna e re.

Te gatshme per banim 

Me nga 2 dhoma Gjumi

Posedojn Fleta poseduese

Kati 1 dhe kati 4. 

 

Sipërfaqet:Kati 1 – 81m² dhe kati 4 – 85m².

 

Çmimi:510€ per m² (Kati 1).

Çmimi:480€ per m² (Kati 4).

 

Kontakt:

044 117 118

045 117 118

049 117 118

048 117 118

Adresa

Detaje

Updated on January 20, 2021 at 11:27 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri