Banesë me qera e përshtatshme për zyre dhe veprimtari tjera, te Qafa

 • 400€
 • 400€
Qafa, Pristina, UÇK, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , UÇK, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Qafa, Pristina, UÇK, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , UÇK, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 400€
 • 400€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q6
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Banesë me qera e përshtatshme për zyre dhe veprimtari tjera.

 

Kodi:Q6

Lokacioni:https://goo.gl/maps/PcasZZKT3wwr3zCi9

 

Renditja

 

✅ Sip.50m2

✅ Kati 1

✅ Sallon me kuzhinë, |1 dhomë pune, dhe banjo

✅ Rr.Uck, Nr.4

🔹Çmimi:400€+depoziti. 

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 

 • Adresa UÇK, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Qafa
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 2:27 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q6
 • Çmimi: 400€
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Banesë me qera e përshtatshme për zyre dhe veprimtari tjera.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D