Banesë Me Qira 2+1 Për Zyre  🏢

 • 750€
 • 750€
Prishtinë, Lordi Bajron, Lordi Bajron
Me qira
Prishtinë, Lordi Bajron, Lordi Bajron
 • 750€
 • 750€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q355
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 98

Përshkrimi

Banesë Me Qira 2+1 Për Zyre  🏢

 

✅ Kodi: Q355

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/35PwCZrLqe5gBL2h8

🚩 Adresa: rr. Lordi Bajron

 

Renditja: ⤵

 

📐Sipërfaqja: 98mᒾ

✅ Kati 1️⃣

✅ Sallon

✅  Kuzhinë

2️⃣ Dhoma pune

2️⃣ Banjo

✅  Depo

ℹ Info shtesë: banesa është e pamobiluar, e gatshme për Zyre

🔶 Çmimi: 750€ + depoziti (nuk diskutohet)

 

✏ Lirohen dy banesa me qira për zyre afër njëra tjetrës  me 58mᒾ 450euro (Kodi: Q354) linku https://demiri-ks.com/prona/q354/

dhe 98mᒾ 750 euro (Kodi: Q355)

📌 Nëse lirohen me qira të dyjat sëbashku, atëhere çmimi i qirasë është 1000 euro 

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Lordi Bajron
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on October 29, 2022 at 11:12 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q355
 • Çmimi: 750€
 • Madhësia e pronës: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D