Banesë me qira 1+1 për Zyre 🏢

 • 450€
 • 450€
Prishtinë, Lordi Bajron, Lordi Bajron
Me qira
Prishtinë, Lordi Bajron, Lordi Bajron
 • 450€
 • 450€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q354
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58

Përshkrimi

Banesë me qira 1+1 për Zyre  🏢

 

✅ Kodi: Q354

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/35PwCZrLqe5gBL2h8

🚩 Adresa: rr. Lordi Bajron

 

Renditja: ⤵

 

📐Sipërfaqja: 58mᒾ

✅ Kati 1️⃣ 

▶ Dhomë me Kuzhinë

▶ Dhomë pune

▶ Banjo

▶ Depo

Info shtesë: banesa është e pamobiluar e gatshme për Zyre

🔶 Çmimi: 450€ + depoziti (nuk diskutohet)

 

✏ Lirohen dy banesa me qira për zyre afër njëra tjetrës  me 58mᒾ 450euro (Kodi: Q354)

dhe 98mᒾ 750 euro (Kodi: Q355) linku https://demiri-ks.com/prona/q355/

📌 Nëse lirohen me qira të dyjat sëbashku, atëhere çmimi i qirasë është 1000 euro 

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Lordi Bajron
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on October 28, 2022 at 4:44 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q354
 • Çmimi: 450€
 • Madhësia e pronës: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D