Penthouse me qera 2+1, Parku i qytetit mbi Albi Market 🏬 🏞

 • 0
Parku i qytetit, Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Parku i qytetit, Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q353
 • Penthouse
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Penthouse me qera 2+1, Parku i qytetit mbi Albi Market 🏬 🏞

 

 Kodi:Q353

Lokacioni: Parku i qytetit mbi Albi Market

Lëshohet Penthouse 2+1 me qera, Parku i qytetit. Penthouse lëshohet për familjarë dhe qifte. 

 

► Renditja:

 

✅ Sallon, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo,  Ballkon i madh

✅Kati 5️⃣, me lift

✅ Ngrohje me rrymë

✅ Ballkoni 120 m2

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 

 • Adresa Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Lagjja Parku i qytetit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:30 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q353
 • Çmimi: 0
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Penthouse
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D