Lëshohet banesa me qera për zyre, lagjia e Muhaxherëve 💻

 • 550€
 • 550€
Muhaxheret, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Muhaxheret, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 550€
 • 550€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q352
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 118

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera për zyre, lagjia e Muhaxherëve 💻

 

Kodi:Q352

 

Renditja:

 

➡ Sipërfaqja:118 m².

✅ Sallon me kuzhinë, | 3 Dhoma gjumi, | Banjo, Ballkon,

6️⃣ Kati 6, me lift.

✅ Ngrohje me

🔹 Çmimi: 550€ + depoziti, montohet vetëm kuzhina nëse kërkohet

 

 

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Muhaxheret
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:31 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q352
 • Çmimi: 550€
 • Madhësia e pronës: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:
Lëshohet banesa me qera për zyre, në lagjen e Muhaxherëve tek kompleksi INON. Banesa është ndërtim i ri, dhe e pabanuar. Në katin e 6, me lift dhe mobilohet vetëm kuzhina nëse kërkohet.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D