Banesë + Zyre me qira në Lakrishtë

 • 1,200€
 • 800€
Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 1,200€
 • 800€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--Q345
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Banesë + Zyre me qira në Lakrishte te ICON TOWER

 

►Kodi:Q345

►Lokacioni:https://goo.gl/maps/8duSP8hXtfmoNEJC7

 

Banesa 1️⃣ për zyre

   Renditja: ⤵

📐 Sip. 100m²

✅ 3 njësi pune, Banjo, 2 Ballkona, 

✅ Kati 4️⃣ me lift

 

Banesa 2️⃣. E mobiluar

Renditja: ⤵

📐 Sip.51

✅ Sallon me kuzhinë, 1️⃣ dhom gjumi, banjo

 

ℹ Info shtesë:Banesat lëshohen për zyre dhe banim kanë hymje të veçantë.

🔷 Çmimi:1200€ + depoziti. Të dyja bashkë, ndërsa çmimi vetëm për zyre 800€ + depoziti

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 30, 2022 at 10:06 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--Q345
 • Çmimi: 1,200€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D