Banesë me qera 1+1 në lagjen e Muhaxherëve

 • 350€
, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, , Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 350€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--Q343
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 48

Përshkrimi

Banesë me qera 1+1 në lagjen e Muhaxherëve

►Kodi:Q343

►Lokacioni:Lagjia e Muhaxherëve, Objekti Pika afër Faklutetit Pjetër Budi

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, Dhomë Gjumi, Banjo, Ballkon, Garazhë

►Kati 6 me 2 lifta.

►Sipërfaqja: 48m² neto

►Info shtesë:Lifti të dërgon në garazhë, ka klimë dhe  ka kënd te lojrave për fëmijë.

►Çmimi:350€ + depoziti. 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

F.M

 • Adresa Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 10, 2022 at 9:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--Q343
 • Çmimi: 350€
 • Madhësia e pronës: 48 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi