Shitet banesa 3+1 te Parku i Qytetit  

Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet
Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--Q340
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1 te Parku i Qytetit

 

►Kodi:Q340

►Lokacioni:Parku i Qytetit, Rr.Rrustem Statovci mbi Viva Fresh.

►Renditja:

►4 Dhoma, 3 nga dhomat me qasje në terasë dhe në park, Banjo e madhe, me mundësi ndarje në 2 banjo, Terasë.

►Kati 1

►Ngrohje me rrymë

►Sipërfaqja:90m²+ Terasa 20m²

►Kontrata bëhet te Avokati deri të del Fleta Poseduese.

►Info shtesë: Banesa është e përshtatshme për zyre ordinancë etj. Terasa është ngjitun me parkun, vend i qetë etj.

 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

F.M

 • Adresa Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 22, 2022 at 9:24 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--Q340
 • Madhësia e pronës: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi