Ofrohet kati i shtëpisë me qira, në Qendër te Qafa 🏡 / Beautiful home, 1st floor for rent 🏡

 • 800€
 • 800€
Qafa, Pristina, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Qafa, Pristina, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 800€
 • 800€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q330
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Ofrohet kati i shtëpisë me qira, në Qendër te Qafa 🏡

 

Kodi:Q330

Lokacioni: https://www.google.com/maps/place/42.664963,21.161407/@42.664963,21.161407,18z

 

Ofrohet për #qira kati i shtëpisë me sipërfaqe 100m² e cila ndodhet në Qndër te Qafa me orientim Lindje-Perëndim 🏡 🌆

Shtëpia është e re dhe kati i shtëpisë është i pabanuar mëparë.

Shtëpia është e ndërtim i kualitetit të lartë,  kati i shtëpisë është super i mobiluar me këtë renditje: 

Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon.

Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë, poashtu ka edhe hapësirë të mjaftueshme për parking.

 

Renditja:

✅ Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon

✅ Ngrohje me rrymë

🅿 Parking

🎏 Rr. Migjeni, afër Eurokohës dhe kinemasë së vjetër

🔹 Çmimi: 800 € + depoziti

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

    Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Migjeni, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Qafa
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:40 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q330
 • Çmimi: 800€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D