Lëshohet banesa me qera 2+1 afër Hotel Sirius

  • 450€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

  • Banesë
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 2+1 afër Hotel Sirius

►Kodi:Q321

►Lokacioni:Qendër, Rr.Tringë Smajli afër Hotel Siriusit.

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkonë.

►Kati 7 me lift.

►Info shtesë: Lëshohet për të huaj dhe kohë me të gjatë. Lirohet prej datës 11 Mars.

►Çmimi:450€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

 

Adresa

Detaje

Updated on March 29, 2022 at 10:53 am
  • Çmimi: 450€
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi