Shitet&lëshohet me qera Shtëpia në Çagllavicë te Lagja Jonë 🏡

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet & lëshohet me qera Shtëpia në Çagllavicë te Lagja Jonë 🏡

 

►Kodi:Q318

►Lokacioni:Çagllavicë, “500 metra nga Rrethi Çagllavices, 3.69Ari Truall”. 42° 36′ 30.7166″ N 21° 8′ 29.5123″ E

►Renditja: Kati 1 ⤵

►Sallon me kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon dhe qasje në Garazhë

►Renditja: Kati 2 ⤵

►3Dhoma gjumi, 2Banjo (njëra banjo në dhomë), Ballkon.

►Sipërfaqe: 240m²+ Oborr 3.69 ari

►Me Fletë Poseduese.

►Info shtesë: Sistemin e ngrohjes në dysheme, me klimë, alarm sigurie, kamer, invertor, bunar etj

►Çmimi për shitje:sipas marrëveshjes

►Çmimi  për qera: 1300€

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

[email protected]

 

 

Adresa

Detaje

Updated on November 10, 2022 at 5:26 pm

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
  • A D