Lëshohet banesa 1+1 me qira në Aktash 🏬

 • 350€
Aktash, Pristina, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Aktash, Pristina, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 350€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q310
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Lëshohet banesa 1+1 me qira në Aktash 🏬

 

Kodi: Q310

Lokacioni: Aktash te frutaria Qershia 🍒

 

Renditja: ⤵

✅ Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon

✅ Kati i 2️⃣, pa lift

✅ Ngrohja me rrymë

 ℹ  Lëshohet vetëm për çifte dhe familjarë 👨‍👩‍👦

🔷 Çmimi: 350 euro + depoziti (nuk diskutohet) 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Aktash
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 14, 2023 at 2:01 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q310
 • Çmimi: 350€
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D