Shitet banesa 1+1 te 3 sheshirat 🏬

 • 0
3 Sheshirat, Prishtinë, Rr.Justiniani, Prishtinë, Rr.Justiniani, Prishtinë
Shitet
3 Sheshirat, Prishtinë, Rr.Justiniani, Prishtinë, Rr.Justiniani, Prishtinë
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q306
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 1
 • DhomĂ« gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
 • mÂČ

PĂ«rshkrimi

Shitet banesa 1+1 te 3 sheshirat 🏬

 

Kodi:Q306

Lokacioni:https://goo.gl/maps/qVxkzY2pYFwHEnpn7

 

Banesa gjindet te 3 Sheshirat soliteri i parë, ndërmjet Fellinit dhe Frizer Agolli banesa është e përshtatshme të shëndrrohet edhe në hapësirë afariste, ordinancë, zyre, etj.

Pranojmë edhe ndërrim me banesë apo shtëpi. 

 

Renditja:

✅ Sallon, kuzhinĂ«, 1 dhomĂ« gjumi, banjo, koridor & podrum

✅ Kati i 2, e mobiluar komplet.

✅ Ngrohja me termokos

🎏 Rr. Justiniani, PrishtinĂ«

đŸ”č Çmimi sipas marrĂ«veshjes

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora  09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📹 [email protected]

    Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Rr.Justiniani, PrishtinĂ«
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja 3 Sheshirat
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:41 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q306
 • Çmimi: 0
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 60 mÂČ
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D