Lëshohet banesa me qera 3+1 në Qendër

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 3+1 në Qendër

 

►Kodi:Q303

►Lokacioni:Aktash, Rr. Agim Ramadani Nr 38, përballë Fakultetit të Edukimit.

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma gjumi, Banjo,  Ballkon.

►Ngrohje me Termokos.

►Kati 5, me lift.

►Sipërfaqja:100m²

►Info shtesë: Hyrja është në mes të autoshkollës Abis dhe pastrimit kimik.

►Çmimi:500€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

 

Adresa

Detaje

Updated on January 19, 2022 at 1:32 pm

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi