Banesë Me Qira 2+1 mahalla e Muhaxherëve te Sunny Hill ☀

 • 450€
 • 450€
Mahalla e Muhaxhereve, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Mahalla e Muhaxhereve, Pristina, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 450€
 • 450€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ-- Q303
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi

Përshkrimi

Banesë Me Qira 2+1 mahalla e Muhaxherëve te Sunny Hill ☀

 

Kodi: Q303

 

Renditja: ⤵

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 

✅ Banjo, ballkon, depo, ngrohja nën dysheme me rrymë

✅ Kati i 9️⃣ , me lift

✅ Të gjitha dhomat kanë dritë natyrale gjatë gjithë ditës me një pamje të Qytetit 

ℹ Lëshohet për çifte dhe familjarë 

🔷 Çmimi: 450€+depozit (nuk diskutohet)

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Mahalla e Muhaxhereve
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 18, 2022 at 4:50 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ-- Q303
 • Çmimi: 450€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D