BanesĂ« me qera 3+1, mbrapa teatrit. 🏬

 • 444€
 • 444€
Parku i qytetit, Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Parku i qytetit, Pristina, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 444€
 • 444€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q301
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

PĂ«rshkrimi

BanesĂ« me qera 3+1, mbrapa teatrit. 🏬
 
LĂ«shohet banesa 3+1 me qera, mbrapa teatrit. Banesa lĂ«shohet pĂ«r familjarĂ« dhe qifte, banesa Ă«shtĂ« e mobiluar dhe mjaft e pĂ«rshtatshme pĂ«r banim me familjarĂ«. đŸ‘šâ€đŸ‘©â€đŸ‘§â€đŸ‘Š
 

Kodi:Q301

 

Lokacioni:https://goo.gl/maps/RgF6kZzY96qLdux78

 

Renditja:

✅ Sallon me kuzhinĂ«, | 3 Dhoma gjumi, |Banjo, 2 ballkona dhe koridor

6ïžâƒŁ Kati i 6, me lift funksional

đŸ”č Çmimi: 444 € + depoziti 

✅ Ngrohje me rrymĂ«

â„č Info shtesĂ«: lĂ«shohet vetĂ«m pĂ«r familjarë 

A.D

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📹 [email protected]

 

 

 

 • Adresa Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Parku i qytetit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 16, 2022 at 9:39 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q301
 • Çmimi: 444€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:
Banesë  me qera 3+1, te parku i qytetit 🏞

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D