Shitet banesa PentHause, te 4 Llullat

 • 150,000€
 • 150,000€
4 Llullat, Pristina, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Shitet Super ofertë
4 Llullat, Pristina, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 150,000€
 • 150,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q300
 • Penthouse
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 105.54

Përshkrimi

Shitet banesa PentHause, te 4 Llullat

 

Kodi:Q300

Lokacioni:https://goo.gl/maps/hyWXScZVcAbjwnPd6

 

Renditja

 

✅ Sip. neto 105.54 m2

✅ Salloni me kuzhinë dhe koridor,

✅ 3 dhoma gjumi, Ballkon, Depo

✅ Banjo dhe WC

✅ Ka fletë poseduese

✅ Kati 6 me lift

🔹Çmimi 150,000€

 

A.D

Kontakt:049 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja 4 Llullat
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 7, 2022 at 3:59 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q300
 • Çmimi: 150,000€
 • Madhësia e pronës: 105.54 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Penthouse
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet banesa Pent Hause, te 4 Llullat

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi