Shitet banesa 1+1 në qendër te qytetit, përballë Hotel Sirius mbrapa Teatrit 🏬

 • 0
Lagjia e Studenteve, Pristina, Agim Ramadani, Arbëri, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Agim Ramadani, Arbëri, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Shitet
Lagjia e Studenteve, Pristina, Agim Ramadani, Arbëri, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Agim Ramadani, Arbëri, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q249
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1 në qendër te qytetit, përballë Hotel Sirius mbrapa Teatrit 🏬

 

Shitet banesa 1+1 përballë Hotel Sirius apo mbrapa Teatrit, me këtë renditje Sallon, kuzhina me tryezari, banjo, ballkon, koridor. Banesa ka pamjen nga Hotel Sirius, dhe gjindet afër sheshit Nëna Terezë dhe sheshit Skënderbeu,

 

✅ Sipërfaqja:64 m²

✅ Salloi, kuzhina, dhomë gjumi, banjo, ballkon, koridor dhe podrum

✅ Kati 3,  pa lift i gjithë objekti është 4 kat

✅ Ngrohjen me termokos, poashtu ka edhe klimë

✅ Me fletë poseduese

🅿 Parkingu i mbyllyr vetëm për banorë

🔷 Çmimi: sipas marrëveshjes

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

    Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Agim Ramadani, Arbëri, Lagjja e Studentëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lagjia e Studenteve
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:39 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q249
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D