Q248 Shitet Banesa te 4 Llullat.

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi:Q248

Renditja:

►Sallon

►Kuzhine

►2 dhoma gjumi me 2 ballkona, 2 banjo

►Kati 1

►Banesa posedon edhe garazhd

Banesa është e mbuluar me mobile moderne dhe ka një siperfaqe prej 101m².

Prapa shtëpis së Nekibe Kelmendit

 

►Çmimi:150000€

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

 

 

[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on February 19, 2022 at 12:41 pm

Infot e kontaktit

S
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi