Banesë me qira në qendër të qytetit 🏬

 • 600€
 • 600€
Sheshi Nena Tereze, Pristina, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Sheshi Nena Tereze, Pristina, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 600€
 • 600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q248
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 105

Përshkrimi

Banesë me qira në qendër të qytetit 🏬

 

Kodi: Q248

 

Pershkrimi

Banesa gjindet në qendër të qytetit, afër sheshit Nëna Terezë me sip.105m2 bashkë me ballkon. Banesa ka hapësirë të përshtatshme dhe të mjaftueshme për zyre. Sistemin e ngrohjes e ka me kalda me rrymë poashtu ka edhe klimë.

Banesa ka këtë hapësirë punuese : 3️⃣dhoma punuese, salloni me kuzhinë, 2️⃣ banjo dhe ballkon i madh, ballkoni ka dalje prej të gjitha dhomave.

 

Renditja:

📐 Sip.105/m2 bashkë me ballkon

✅ Sallon me kuzhinë, 3 dhoma punuese, 2 banjo dhe ballkon i madh

✅ Kati i 4️⃣, me lift

✅ Ngrohje me kalda me rrymë

✅ Posedon edhe klimë

🔹 Çmimi: 600 € + depoziti

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

    Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Sheshi Nena Tereze
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:42 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q248
 • Çmimi: 600€
 • Madhësia e pronës: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D