Banesë 2+1 me qera, përballë Grandit 🏬 

 • 500€
 • 500€
Sheshi Pajaziti, Pristina, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Sheshi Pajaziti, Pristina, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 500€
 • 500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q230
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesë  2+1 me qera, përballë Grandit 🏬 

 

Kodi: Q230

 Banesa ka këtë renditje Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon 

Banesa është e mobiluar dhe lëshohet për familjarë dhe zyre, ndërsa ngrohjen e ka me termokos

 

Renditja:

 

✅ Sallon me kuzhinë, | 2 Dhoma gjumi, |Banjo, | Ballkon 

✅ Kati i 4️⃣, me lift

✅ Ngrohje me termokos, poashtu ka klimë me lavatriçe dhe maqinë për tharjen e rrobave 

ℹ Lëshohet për familjarë dhe zyre 

🅿 Parking, hyrja me kod dhe e mbyllur (hyrje te libraria Buzuku, te banesat e Kekut)

🔹 Çmimi: 500 € + depoziti

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 17:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Sheshi Pajaziti
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 22, 2022 at 3:11 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q230
 • Çmimi: 500€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D