Ofrohet objekti afarist me qira, në Zonën e Re Industriale në Llapnasellë afër Binit 🏪🖥📃

 • 3,600€
Prishtinë, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
Me qira
Prishtinë, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo, Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
 • 3,600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q213
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1000

Përshkrimi

✨ Ofrohet objekti afarist me qira, në Zonën e Re Industriale në Llapnasellë afër Binit 🏪🖥📃

Kodi: Q213 ⤵

 

Objekti ka sipërfaqe 1000m2, depoja rreth 750 m2 dhe zyret rreth 250 m2. Ndërsa depoja ka lartësi 6m. 🏪 🖥📃

 Objekt afarist shumë i përshtatshëm për zhvillimin e biznesit tuaj, me qasje të lehtë në magjistralen Prishtinë – Ferizaj poashtu ka hapësirë parkingu për 16 vetura.  Obejkti afarist gjindet në Zonën e Re Industriale në Llapnasellë, shumë afër magjistrales Prishtinë-Ferizaj. 

 

🔷 Çmimi: 3600 euro + depoziti

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 • Adresa Laplje Selo, Municipality of Gračanica / Graçanica, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 18, 2023 at 5:21 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q213
 • Çmimi: 3,600€
 • Madhësia e pronës: 1000 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D