Objekt me qera në Pejton për zyre apo banim.

 • 0
Pejton, Pristina, Pashko Vasa, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pashko Vasa, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira Super ofertë
Pejton, Pristina, Pashko Vasa, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pashko Vasa, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q75
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 600

Përshkrimi

Objekt me qera në Pejton për zyre apo banim.

 

Kodi: Q15

 

Jepet komplet me qera ose kate kate.

 

Përdhesa + 4 kate

✅ Kati përdhesë është i ndarë në dy hapësira.

✅ Kati 1,2 dhe 3: 4 hapësira / dhoma, banjo, WC, depo ndërsa kati i fundit është komplet i hapur

✅ Kati i 4  komplet hapësira e hapur

 

⏩ Katet mund të shfrytëzohen për zyre, banim.

 

📍 Te hotel Prishtina, afër objektit 40 katësh.

 

✔ Ngrohje qëndrore nën dysheme, me rrymë.

✔ Rrjeti i kamerave i instaluar.

✔ Me pajisje dhe alarm kundër zjarrit.

✔ Secili kat hyrje të vecant.

 

🔹 Çmimi: 3800 € komplet objekti.

🔹 Ndaras: Kati përdhes 1100 €, ndërsa katet tjera nga 750 €.

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Pashko Vasa, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Pejton
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 1, 2022 at 3:13 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q75
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 600 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Objekt me qera në Pejton për zyre apo banim.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D