Lëshohet banesa me qera për zyre  te sheshi. 🏢 💻

 • 350€
 • 350€
, Pristina, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira Super ofertë
, Pristina, Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 350€
 • 350€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q127
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 40

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera për zyre  te sheshi. 🏢 💻

 

Kodi:Q127

 

Renditja

 

✅Dhomë pune me kuzhinë, banjo dhe ballkon

✅ Ka qene zyre, dhe prap leshohet per zyre.

✅ Kati i 3- të me lift.

✅ E mobiluar pjesërisht dhe e renovuar.

✅ Ngrohje qëndrore me termokos.

✅ Në qendër të qytetit përballë teleonisë Vala, afër sheshit.

🔹 Çmimi: 350€ + depoziti ( i pa diskutueshem)

 

F.M

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 

 • Adresa Mother Teresa Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 15, 2022 at 4:18 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q127
 • Çmimi: 350€
 • Madhësia e pronës: 40 m²
 • Land Area: 40 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Lëshohet banesa me qera për zyre  te sheshi. 🏢 💻

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D