Lokal me qera Lesna, përballë FSHMN-së

 • 300€
 • 300€
Pristina, Bill Clinton Boulevard;Eqrem Qabej, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bill Clinton Boulevard;Eqrem Qabej, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira Super ofertë
Pristina, Bill Clinton Boulevard;Eqrem Qabej, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bill Clinton Boulevard;Eqrem Qabej, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 300€
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q104
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 20

Përshkrimi

Lokal me qera te Lesna, përballë FSHMN-së

 

Kodi:Q104

Lokacioni:https://goo.gl/maps/K1NsHSdX3snXV5X46

 

✅ Sip.20 m2

 

✅ Kati i 2-te

 

✅ Leshohet lokali me qera afer Zero Print, lokali është në gjendje të mirë dhe i përshtatshëm për biznese dhe veprimtari të vogla.

 

🔹 Çmimi:300€+ depoziti 

 

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Bill Clinton Boulevard;Eqrem Qabej, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 14, 2022 at 2:56 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q104
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 20 m²
 • Land Area: 20 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Lokal me qera

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D