Lokal / Zyre me qira 160 m2, Aktash 🏬 💻 📱

 • 550€
 • 550€
Aktash, Pristina, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Aktash, Pristina, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 550€
 • 550€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q100
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 160

Përshkrimi

Lokal / Zyre me qira 160 m2, Aktash 🏬 💻 📱

 

Përshkrimi

 

Ofrohet Lokali apo Zyrja për qira me Sip. 160 m2, zyrja gjindet në Aktash dhe posedon 2 dhoma pune, banjo, 🚾, depo dhe 2️⃣ ballkona.

Lokali gjindet në një lokacion të qetë dhe me një ndriçim natyral që bën një ambient shumë të përshtatshëm për punë.

Lokali mund të përdoret për zyre, ordinancë, zyre noteri, zyre kontabiliteti, OJQ, etj. 

 

Kodi: Q100

Lokacioni: Rr. Abdullah Hajrullahu 

 

Renditja: ⤵

 

📐 Sip: 160 m2

✅ Kati 1️⃣

✅ Zyre të ndarë, banjo, 🚾, depo, 2️⃣ ballkona dhe ka mjaft ndriçim natyral ☀

✅ Ngrohja qëndrore me rrymë Vaillant

✅ Çmimi 550 € + 300 depoziti

ℹ Info shtesë: Zyrja nuk posedon inventarin në foto

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10060
 • Lagjja Aktash
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 2, 2023 at 3:25 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Q100
 • Çmimi: 550€
 • Madhësia e pronës: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D