PentHouse në shitje në Fushë Kosovë

 • 81,600€
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Shitet
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • 81,600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--FK210
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 136

Përshkrimi

PentHouse në shitje në Fushë Kosovë

 

►Kodi:FK210.

►Lokacioni:Fushë Kosovë, Rr. Enver Maloku 42° 38′ 32.3999″ N 21° 5′ 59.6206″ E

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 3Dhoma gjumi, 2 Koridora, Banjo, 2Ballkona

►Kati 8 me lift. 

►Sipërfaqja:136m².

►Info shtesë: Më shum jemi të interesuar të bëjmë ndrrim me 2 banesa me nga 80m², dhe shtojmë pare.

►Çmimi:600€/m² (81,600€)

 

Kontakt     : 044 117 118

Viber          : +38344117118

WhatsApp : +38344117118

[email protected]

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:37 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--FK210
 • Çmimi: 81,600€
 • Madhësia e pronës: 136 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D