Shitet Toka Në Magjistralën Prishtinë – Mitrovicë, Mazgit

 • 1,700€
 • 1,700€
Mazgit, Mazgit, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
Shitet
Mazgit, Mazgit, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
 • 1,700€
 • 1,700€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR9
 • Tokë bujqësore
 • Lloji i pronës
 • 140

Përshkrimi

Shitet Toka Në Magjistralën Prishtinë – Mitrovicë, Mazgit 🛣

 

▶ Kodi: NR9

🚩 Adresa: Prishtinë, Mazgit

📍 Lokacioni satelitor https://goo.gl/maps/8BYq5smAN44CHyV8A

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 1 hektarë e 40 ari (140)  ✅ 

↕ Mbi 400 metra gjatësia ↕  |  ⏮ Mbi 30 metra gjerësia ⏭

🔷 Toka ndodhet shumë afër  magjistrales Prishtinë – Mitrovicë, në Mazit, 6 km  larg nga Prishtina  ✅

🔷 Ka qasje nga rruga kryesore dhe ka infrastrukturen e komletuar  ✅

🔷 Shitet e tëra dhe nuk ndahet në parcela  ✅

🔶 Çmimi: 1700€  për  Ari  ✅ 

 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
 • Qyteti Mazgit
 • Zip/Postal Code 15000
 • Lagjja Mazgit
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:06 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR9
 • Çmimi: 1,700€
 • Madhësia e pronës: 140 m²
 • Lloji i pronës: Tokë bujqësore
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D