NR:8 Shitet toka 4.21 Hektar në Mazgit

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

►Kodi: Nr8

►E përshtatshme për depo, fabrikë etj. (The land for sale 4.21 Hectare near from Pristina.)
►E ka edhe sistemin e ujitjes Ibër Lepenc.
►Me dalje në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë rreth 990 metra distancë, rruga është përskaj përroit që shihet në foto.

►Çmimi: 850 Euro për ari

Kontakt:

045 117 118 / 049 117 118

044 117 118 / 048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe Merrjep.

________________________________

English:

The land for sale. 4.21 hectare (42100 meters). Sweetable for investment.

The Price: 850 euro for one ari (100 meters). For more informations contact with us…

________________________________

Arabic:

الأرض للبيع, ست كيلو من العاصمة فقط, ب سعر ممتاز جدا. ثمانية يورو و نصف لمتر واحد. للمزيد من الأخبار اتصل بنا في واتس…

+38649273117

Shiko toka të tjera në këtë rrethinë dhe në tërë Kosovën

Look for other land in this side and in all Kosovo

Adresa

Detaje

Updated on April 27, 2021 at 4:36 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri