Shitet trualli 3.15 ari në matiçan pas Mileniumit te bazenat

 • 50,000€
Matiçan, Prishtinë, Manastiri, Prishtinë, manastiri, Prishtine
Shitet
Matiçan, Prishtinë, Manastiri, Prishtinë, manastiri, Prishtine
 • 50,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- NR7
 • Tokë / Parcelë, Truall për shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3.15 ari

Përshkrimi

✅ ID kodi i shpalljes: NR7

✅ Gjatësia 20 metra me qasje në rrugë, dhe gjerësia 15 metra.

✅ Me infrastrukturë të kompletuar.

📌Adresa: Matiçan, përtej xhamisë me dy minare, përtej shkollës Milenium, te bazenat. Rr. Manastiri.

📌Lokacioni satelitor:  

maps.app.goo.gl/aWGq3MGjqPn8EsAfA

🏠 Leje për ndërtim të ulët deri 220m²

 

🔥👌Çmimi: 16000€/ari (Ky çmim osht për me kesh)

 

Kontakt:

045 117 118 Viber WhatsApp

[email protected]

 • Adresa Manastiri, Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Matiçan

Detaje

Updated on July 20, 2022 at 11:58 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- NR7
 • Çmimi: 50,000€
 • Madhësia e pronës: 3.15 ari
 • Land Area: Matiqan
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë, Truall për shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
 • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
 • haki.demiri