Shitet Toka në magjistralen Prishtinë-Podujevë

  • 20,000€

Pasqyrë e përgjithshme

  • Nën 1 hektar
  • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Tokat në magjistralen Prishtinë – Podujevë

 

►Kodi i shpalljes (ID):Nr62

►Lokacioni: Magjistrale Prishtinë – Podujevë në Bërnicën e poshtme, qasje në rrugë në të dy anët.

►Sipërfaqja: 56 ari dhe 23.77 ari

►Info shtesë: Bëjmë ndrrim me ndonjë veturë, banesë në Prishtinë

►Çmimi: për 56 Ari | 20,000€/për ari | ndërsa për 23.77 Ari | 9000 €/ për ari 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on November 15, 2022 at 4:14 pm
  • Çmimi: 20,000€
  • Lloji i pronës: Nën 1 hektar
  • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A D
  • A D