Shitet toka në Kolovicë 5km nga qendra e Prishtinës

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi: Nr43

✅80 ari

Kolovicë, ngjitur me Butovc

5km nga qendra e qytetit, pa infrastrukturë. Vend me prespektivë për villa, apo për troje, parcelizim.

✅80% e tokës pjerrtësi e vogël dhe e mesme. 20% e tokës pjerrtësi e madhe.

✅Çmimi: 2200 €/ari

Për më shumë info kontakto me Hakiun:

045 117 118

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on April 20, 2021 at 2:54 am

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri