Shitet toka rreth 48 hektar 🌍

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

🌍Shitet toka me sip rreth 48 hektar

Kodi: Nr41

✅📌Lokacioni: 18km nga Prishtina, 5 km nga Lipjani.
● Lokacioni satelitor: kliko këtu
✅Rruga Topliçan-Vojinovc, komuna e Lipjanit.
✅Lokacioni: https://goo.gl/maps/NJuU7ebMGkJk1vFg7
✅Tokë e privatizuar nga koperativa bujqësore.
✅Rruga e asfaltuar.

✅Çmimi: 260 €/ari

📞 045 117 118
Pëlqe faqen në Facebook, diq ofertat 👍👍
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep
__________________________________
Shif toka të tjera Këtu

Adresa

Detaje

Updated on September 7, 2021 at 3:45 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri