Shiten 3.74 Hektarë Në Artanë-Novobërdë Me Mundësi Ndrrimi 🔁

 • 950€
 • 950€
Artanë, Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Shitet Super ofertë
Artanë, Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • 950€
 • 950€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR4
 • Mbi 1 hektar
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shiten 3.74 Hektarë në Artanë-Novobërdë, Me Mundësi Ndrrimi 🔁   

mundësia e ndrrimit me banesa në Fushë Kosovë 

Trualli gjindet në një pozicion strategjik dhe shumë të përshtatshëm për turizëm, ndërtim të Villave, dhe restorante në natyrë.

 

✅ Kodi: NR4

📌 Adresa: Artanë, fshati Vllasali afër restorantit Kulla

📌 Lokacioni satelitor: https://www.google.com/maps/place/42.61933,21.405684/@42.61933,21.405684,18z

 

📐 Sipërfaqja:  3.74  Hektarë

ℹ Me infrastrukturë të kompletuar: rruga e asfaltuar 🛣 | rryma ⚡| uji 💧 | interneti 📶

✅ Ka territor të përshtatshëm për ndërtim të vilave 🏕

✅ Oborr  🏡| Mal 🏞 | Livadh 🌻

📄 Dokumentacioni i rregullt: me fletë poseduese 📝

 

☑ Çmimi: 950€ | për  Ari

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Artanë
 • Zip/Postal Code 16000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 9, 2022 at 1:45 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - NR4
 • Çmimi: 950€
 • Lloji i pronës: Mbi 1 hektar
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A D
 • A D