Shitet trualli 5 ari në Ferizaj pas Ip Petrol (Kodi: Nr38)

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

(Kodi: Nr38)
►Me infrastrukturë të kompletuar, ujë rrymë, asfalt, kanalizim.
►Bëj edhe ndrrim me banesë dydhomëshe në Ferizaj, kati 1 ose 2.
►Çmimi: 8999 €/për ari
045 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Poashtu shiten 2.36 Hektar në Ferizaj pas ish qendrës tregtare MY HOME. 6900 euro ari.

Poashtu shiten 32 ari pas Ip Petrol me vetëm 3 mij euro ari porse pa rrugë me kadastar.

Adresa

Detaje

Updated on December 16, 2020 at 2:10 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri