Shitet trualli 20 ari në Llazarevë-Mazgit // 8 min nga Prishtina

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

►Kodi i tokës: Nr37

►Sip: 20 ari (18 metra i gjerë)

►8 min nga Prishtina, 7.9km

►100 metra nga magjistralja, 3-4 km nga Autostrada.

►Me infrastrukturë të kompletuar

►Çmimi: 3000 euro për ari

Kontakt:

045 117 118   044 117 118

049 117 118   048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Adresa

Detaje

Updated on September 24, 2020 at 2:55 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri